0532 282 32 699685 Sk No:43/B Bahriye Üçok Mah. Karabağlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Olgun Ayakkabı Makinaları yıllar süren üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren ayakkabı makinaları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; İzmir'de ayakkabı makinaları satışı üretimi imalatı ve servisi işini yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede ayakkabı makinaları sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Olgun Ayakkabı Makinaları, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

İleri teknolojiyi kullanarak deneyimli ve eğitimli personelimizle tüm anadolu illerinde güçlü bir hizmet hedefleyen firmamız, bu yolda hızlı adımlarla ilerlemektedir

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda Kaliteden asla taviz vermeyen, müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet veren bir firma olarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

 

 

İletişim Bilgileri

Sorularınız ve istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz